Revotec

O Nas

revotec - conecting software with technology      Spółka Revotec została założona w 2008 r. Jako firma specjalizująca się w produkcji urządzeń elektronicznych na zlecenie zgodnie z powierzoną dokumentacją działamy prężnie od 9 lat z powodzeniem wdrażając kolejne projekty. Urządzenia których jesteśmy producentem to produkty przeznaczone dla rynku kompleksowych realizacji projektów teleinformatycznych i teletechnicznych zarówno dla sektora publicznego jak i prywatnego. Oferujemy urządzenia Systemów Informacji Publicznej czyli Infokioski i Infopanele, kompleksowe rozwiązania Prison Guard dedykowane dla służby więziennej, oraz specjalistyczne dedykowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa tj. panele informacyjne.  

 

Dzięki podejściu, którego celem jest zapewnienie Klientom niezawodnych, ściśle dostosowanych ich do potrzeb
i wymagań rozwiązań, wiele naszych produktów znalazło swoje zastosowanie w firmach i instytucjach na terenie całego kraju. Nawiązując współpracę z naszą firmą spotkają się Państwo z milą, rzetelną i profesjonalną obsługą. Dysponujemy młodą, wykwalifikowaną i ambitną kadrą pracowników, stanowiącą potencjał i przyszłość firmy Revotec. Dzięki naszym pasjom zawsze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty i usługi najwyższej jakości.


certyfikat isoFirma Revotec funkcjonuje w oparciu najwyższe standardy biznesowe, z naciskiem na wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług oraz z należyta dbałością o środowisko naturalne. Gwarantuje to sprawnie funkcjonujący Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego wg norm ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Zobacz naszą Politykę Jakości i Środowiskową oraz Certyfikaty ISO.    
KONTAKT Z NAMI